13 Sprzęt komputerowy | kompblog54 | e-blogi.pl
_blog kompblog54
13 Sprzęt komputerowy 2017-02-22

 


projektowanie stron internetowych bytom


 


Historia sprzętu komputerowego


W dzisiejszych czasach sprzęt komputerowy rozkręca się w niesamowitym tempie, pierwszy i najbardziej masywny sprzęt w ogóle strony internetowe wordpress skończył dopiero co 70 lat. Profesjonalista jak również magister Politechniki Łódzkiej Krystian Budzeń którego fach to programista twierdzi, że przy całym błyskawicznym skoku na równi ze skokiem wydajności i równocześnie też mocy obliczeniowej, tak samo istotne jest zdecydowanie wielka skala ulepszeń jeśli chodzi o kwestie możliwości i mobilności, wielozadaniowości i także szerokiej estetyki. 1-szy sprzęt komputerowy ważył 70 ti też zajmował obszar 167 metrów kwadratowych, działał częstokroć niesamowicie głośno i kłopotliwie i częstokrotnie projektowanie stron internetowych bytom istotnie mocno się nagrzewał i przegrzewał.


Biegły i jednocześnie też dyplomant Uniwersytetu Białostockiego Jurand Mulewski którego główny zawód to informatyk zapewnia, że rzeczywiście 1-sze komputery PC dla zwyczajnych użytkowników stały się dostępne po czasie, czyli dopiero w latach osiemdziesiątych 20 wieku. Tak naprawdę to dopiero po tak zwanej nakładce na system czyli po prostu MS-DOS i jednocześnie też wejściu OSa win 1.0 rozgrzała się era stacjonarnych komputerów.


Komputery PC nie zajmowały dłużej już całych wielkich pomieszczeń jak również najczęściej to wydarzenie pozwoliło na możność aby taki PC mieścił się na biurku do normalnego i także regularnego użytkowania go. Ekspert i jednocześnie też magister Politechniki Wrocławskiej Juliusz Kitka którego fach to tester twierdzi jakoby w latach dziewięćdziesiątych komputery desktopowe miały możliwości na to żeby uruchamiać na nich gry desktopowe zaawansowane graficznie. Jakiś czas potem zaś mogła nastąpić rewolucja przenośnych komputerowców, to zdecydowanie można nazwać bardzo sporą poprawą w kwestii zwykłego użytkowania i też mobilnego użytkowania. Dziś komputerowy sprzęt jest potężny i również bardzo istotne jest to, iż zajmuje raczej mało metrów kwadratowych.


Czytaj dalej.


 


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]