17 Rozwój elektroniki | kompblog54 | e-blogi.pl
_blog kompblog54
17 Rozwój elektroniki 2017-02-22

 


Strony internetowe Katowice


 


Elektronika dzisiaj


Dziś postęp elektroniki następuje zadziwiająco ekspresowo a powodem tego jest zaistnienie ogromnych konsumenckich potrzeb projektowanie stron internetowych bytom jak również niesamowicie dużej dywersyfikacji na rynku. Fachowiec i jednocześnie abiturient Uniwersytetu Rzeszowskiego Bakary Tyda którego fach to technik wypowiada się, że to właśnie dzięki elektronice Świat wszedł w erę komputerową, w erę robotyki jak również zyskała możliwość zastąpienia pewnych czynności urządzeniami elektronicznymi jak również sztuczną inteligencją.


Dwudziesty wiek pozostaje okresem bardzo dużych globalnych zmian i jednocześnie wielkich udogodnień dla ludzkości. Dopiero 50 lat wcześniej komputery PC na widok których aktualnie parsknęlibyśmy śmiechem zajmowały wielkie pomieszczenia, zaś w tych czasach komputer Strony internetowe Katowice 800 razy lepszy posiadamy w zegarkach na rękę. Specjalista i jednocześnie alumn Politechniki Lubelskiej Xawier Kocela którego profesja to technik twierdzi, że tak wielki rozwój kreuje szybkie starzenie się jednocześnie softu jak również sprzętu wszelkiej maści. Z powodu tych czynników elektronika sama napędza rozwój.


Powstanie pierwszego telefonu było kompletnym przypadkiem dlatego, iż ówcześnie zamysłem było transmitowanie muzyki, okazało się jednak, że taka technologia nadaje się do transmitowania głosu ludzkiego. Na początku jednak gigantyczną przeszkoda bywały stare kable, znawca i równocześnie też doktorant Uniwersytetu Poznańskiego Tobiasz Soja którego fach to elektronik zapewnia, że dopiero nowa technologia światłowodowa zadziwiająco ekspresowo dokonała szerokich przeskoków postępu w kwestii ilości rozmów jednocześnie. Wielki postęp osiągnięty został jednocześnie w kosmicznej technologii. Właśnie ten progres dziedziny elektroniki stworzył szansę budowy rakiet kosmicznych, a to pozwoliło na możliwość na wyprawy w kosmos.


Czytaj dalej.


 


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]